Volba jazyka


Orientační nabídka


Praha 12 - Oficiální web mětské části 


Vyhledávání

 

 rozšířené vyhledávání | ? (Nápověda k vyhledávání)Cesta: Titulní stránka

 

Praha 12 bude mít své logo

Praha 12 bude mít, vedle znaku městské části, také nové logo. Z desítek návrhů vybrala komise tvořená členy zastupitelstva a pracovníků úřadu čtyři návrhy, z nichž mohli občané městské části vybrat v internetovém hlasování vítězný návrh.
Vítězný logotyp městské části Praha 12
 

 
 

V hlasování byl vybrán návrh Martina Váchy, který získal téměř polovinu všech odevzdaných hlasů. Na základě těchto výsledků proto komise rozhodla, že se s názorem hlasujících občanů ztotožňuje a vyhlašuje tímto vítěze veřejné neanonymní soutěže na vytvoření grafického ztvárnění loga a logotypu městské části Praha 12.

„Cítili jsme potřebu mít vedle znaku městské části také logo. Znak je krásný, ale neobsahuje informaci, o jakou městskou část se jedná. Je to základ snahy radnice o moderní prezentaci Prahy 12. Začneme v našich ulicích, kde nové logo ozdobí hlavní komunikace. Věříme, že se občané Prahy 12 s vítězným návrhem ztotožní, vždyť si ho pomohli vybrat sami,“ řekl zástupce starosty Marek Rejman.

 
Zodpovídá: ÚMČ Praha 12
Vytvořeno / změněno: 9.1.2012 / 9.1.2012

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.