Volba jazyka


Orientační nabídka


Praha 12 - Oficiální web mětské části 


Vyhledávání

 

 rozšířené vyhledávání | ? (Nápověda k vyhledávání)Cesta: Titulní stránka > SAMOSPRÁVA A ÚŘAD > Úřad > Formuláře ke stažení

 

Seniorům k Vánocům

 

 
 

Městská část Praha 12

 

V Praze dne 1.12.2011

 

TISKOVÉ SDĚLENÍ

Seniorům k Vánocům

 

V nostalgickém adventním čase se řada akcí v Praze 12 orientuje na starší a osamělé spoluobčany. Na 2. prosince pozvaly Sociální služby městské části živou kapelu, která při Předvánočním posezení v kulturním zařízení v Pískové ulici seniorům zahraje k poslechu i tanci. Na 8. prosince se plánuje vyjížďka do centra hlavního města, aby se také imobilní senioři nadechli kouzelné předvánoční atmosféry v pražských ulicích. Osamělé babičky a dědečkové si zase mohou na Štědrý den objednat slavnostní oběd.

Vánoční překvapení slibují místostarostové Jana Knoblochová a Marek Rejman i na posledním letošním setkání se seniory v Modřanském biografu. Hlavním hostem zábavného pořadu Dvanáct otázek pro českou osobnost 15. prosince ve 14.00 hod. bude houslový virtuóz Jaroslav Svěcený.

Ing. Jan Decker, Ph.D
vedoucí odd. vnějších vztahů a komunikace
mobil: 606 635 655
e-mail: jdecker@p12.mepnet.cz

 
Zodpovídá: ÚMČ Praha 12
Vytvořeno / změněno: 1.12.2011 / 1.12.2011

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.