Volba jazyka


Orientační nabídka


Praha 12 - Oficiální web mětské části 


Vyhledávání

 

 rozšířené vyhledávání | ? (Nápověda k vyhledávání)Cesta: Titulní stránka

 

KOTI Hyacint Modřany

 

 
 

Více o projektu na www.kotihyacint.cz/

(Původní název projektu: Modřanská alej)

 

Modřanská alej - vizualizace

 

 

Odkazy

 • Ze staveniště KOTI Hyacint
  Mapka s aktuální situací prací v okolí stavby KOTI Hyacint (říjen 2013)
 • Koti Hyacint se už staví
  Stavební práce na bytovém projektu Koti Hyacint u modřanské polikliniky jsou již v plném proudu. Investor - společnost YIT Stavo - se v maximální míře snaží zmírnit dopady stavebních prací na okolí, což se především týká pravidelného čištění komunikací v okolí stavby.
 • Informace o přeložkách slaboproudých vedení v komunikaci Soukalova – K Vltavě
  Společnost IKOZ s.r.o. informuje, že v období od 4.3.2013 – 16.5.2013 bude provádět přeložky slaboproudých vedení Telefónica Czech Republic, a.s. v komunikaci Soukalova – K Vltavě. V rámci postupu prací bude na místě umístěno dopravní značení. Realizace stavby je postupně rozdělena na fáze 1 až 4.
 • Informace o přeložce plynovodních řadů
  Společnost ZEPRIS s.r.o. informuje, že v období od 9.2. – 15.3.2013 bude realizovat přeložky plynovodních řadů NTL OC 200 a STL OC 350 v komunikaci Soukalova – K Vltavě (před poliklinikou).
 • Nový projekt YIT Stavo v Modřanech
  Představitelé městské části Praha 12 a zástupci společnosti YIT Stavo s.r.o. v úterý 6. 11. podepsali rámcovou smlouvu o spolupráci.
 • Přeložka horkovodu v rámci projektu „Modřanská alej“
 • Bouřlivá diskuse v kině
  Svůj nový projekt představil developer veřejnosti v Modřanském kině ve středu 16. května, kam se dostavily asi tři desítky zájemců. Za městskou část se bouřlivé diskuse zúčastnili starosta Petr Prchal, místostarostky Eva Tylová s Hanou Jandovou a radní Daniela Rázková.
 • Veřejná prezentace - Modřanská alej
  Projekt bytového komplexu Modřanská alej, která má vyrůst před poliklinikou Modřany, se občanům představí 16. května od 18.00 hod. v Modřanském biografu.
 
Zodpovídá: ÚMČ Praha 12
Vytvořeno / změněno: 3.5.2012 / 3.5.2012

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.