Volba jazyka


Orientační nabídka


Praha 12 - Oficiální web mětské části 


Vyhledávání

 

 rozšířené vyhledávání | ? (Nápověda k vyhledávání)Cesta: Titulní stránka > Rozvoj MČ, Fondy EU > Aktuality z projektů

 

Aktuality z projektů

 
 

Zobrazeno je 25 z celkem 51 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  -1- 2 3  další stránka >
 
 • Vzniká volnočasový areál RAKVzniká volnočasový areál RAK (3.2.2014)
  Začala první etapa modernizace prostoru bývalých hřišť. Během měsíce ledna byly odstraněny přerostlé a trnité náletové keře a stromy. Výsledek je patrný na první pohled. Konečně je hřiště zase „vidět“!

 • Místostarostka Hana Jandová zahajuje seminářSeminář k Evropským fondům - zveřejnění prezentací (3.2.2014)
  Městská část Praha 12 ve spolupráci s Platformou udržitelného rozvoje uspořádala seminář Evropské fondy - nástroj pro místní trvale udržitelný rozvoj. Konal se 20. ledna 2014 od 17.00 hodin v sále dřívějšího obchodního domu Prior na Sofijském náměstí a protáhl se téměř do 21.00 hodin.

 • Radnice chystá digitalizaci (6.1.2014)
  Na budově Úřadu městské části jsou v rámci projektu Digitalizace a ukládání dat v Praze 12 instalovány dvě interaktivní úřední desky a třetí je umístěna v pasáži Sofie v budově Prioru na Sofijském náměstí.
 • Přestřihnutí pásky - zleva starosta Petr PrchalMladenovova omládla (21.11.2013)
  MČ Praha 12 slavnostně ukončila rekonstrukci objektu Mladenovova ZŠ a MŠ Angel. Budova, ve které jsou umístěny první a druhé ročníky, byla kompletně zateplena včetně střechy a byla vyměněna všechna okna. Zateplením budova získala standard téměř pasivního domu.

 • Komunitní plánování - setkání na radniciKomunitní plánování (11.10.2013)
  Mnoho z nás si těžko pod tímto spojením slov představí něco skutečně konkrétního. A přiznejme si, většina z nás se ani nesnaží do tohoto „taje“ proniknout. To je rozhodně chyba. Neboť hlavním principem je právě dialog mezi účastníky, tedy i jednotlivými občany o tom, co je potřeba změnit a jakými cestami toho dosáhnout.

 • Termíny setkání pracovních skupin komunitního plánování listopad 2013 – leden 2014 [PDF, 26 kB] (9.10.2013)
 • Komunitní plánování městské části Praha 12 (25.9.2013)
  Odbor sociálních věcí ÚMČ Praha 12 nabízí možnost podílet se na definování podoby sítě sociálních a návazných služeb v období 2015 – 2020 v Městské části Prahy 12. Jsou již známy termíny prvních setkání pracovních skupin komunitního plánování.
 • SeminářNa základě podnětů z veřejného projednání jsme uspořádali seminář (6.12.2012)
  Místní Agenda 21 (MA21) je programem rozvoje obce, který zavádí principy udržitelného rozvoje do praxe a zohledňuje konkrétní místní potřeby. Jedná se o proces, který propojuje ekonomické a sociální aspekty, vzdělávání a oblast životního prostředí. Dobře se rozvíjí, pokud na plánování a rozvoji obce spolupracuje úřad a samospráva obce s jejími obyvateli, podnikateli, neziskovými organizacemi – tedy s těmi, kdo na území obce žijí a pracují.

 • Ještě že se o Valentýnském jarmarku podával svařákPočasí Valentýnovi nepřálo (15.2.2012)
  Letošní svátek svatého Valentýna provázelo zkraje týdne mrazivé počasí a ve středu ho vystřídaly sníh a silný vítr. Samozřejmě, že nepřízeň počasí zkomplikovala zásobování stánků Valentýnského jarmarku a neblaze ovlivnila i jeho návštěvnost.

 • ValentýnValentýnský jarmark (10.2.2012)
  Od 13. do 15. února oživí tržiště farmářů na Sofijském náměstí v Modřanech Valentýnský jarmark. Děti se zahřejí zpěvem karaoke a tancem a dospělí grogem či horkou medovinou.

 • Novoroční trhyNovoroční trhy (29.12.2011)
  Obvyklé silvestrovské laskominy od uzenářů, sýrařů a pekařů, ale také medovinu, domácí likéry, vína a sekt si můžete nakoupit na Novoročním jarmarku, který ve dnech 28. až 31. prosince pro letošní rok uzavře tržiště na Sofijském náměstí. Novinkou bude příjem objednávek chlebových dortů a obložených mís. Také poslední letošní jarmark zapadá do projektu Farmářských trhů podporovaného z Revolvingového fondu ministerstva životního prostředí. V novém roce budou farmářské pondělky a čtvrtky obnoveny 16. ledna.

 • Vánoční jarmarkJarmareční akce až do svátků (8.12.2011)
  Na prosinec má Praha 12 naplánovány dva velké jarmarky, na nichž budou zdejší občané hledat inspiraci na vánoční dárky, nakoupí si staročeské speciality, ale i cukroví, stromečky a vánoční kapry.

 • Farmářské trhyTrhy jako kdysi (5.12.2011)
  Tradice výročních trhů se do Prahy 12 vrátila v novodobé formě pravidelných farmářských a příležitostných trhů, které jsou podporovány z Revolvingového fondu ministerstva životního prostředí. Na prosinec je naplánováno několik jarmarečních akcí, na nichž si občané nakoupí staročeské speciality a snad také najdou inspiraci na vánoční dárky.

 • Svatováclavské slavnosti v Praze 12 (23.9.2011)
  Městská část Praha 12 ve spolupráci s agenturou Mág pořádá Svatováclavské farmářské slavnosti. Akce bude probíhat ve dnech 27. až 30. září 2011 na Sofijském náměstí v Modřanech.
 • S občany o anketěS občany o anketě (13.7.2011)
  V modřanském kině proběhlo 22. června 2011 za účasti občanů Prahy 12 a představitelů městské části první vyhodnocení ankety o naší společné budoucnosti v Praze 12. Závěrečnou zprávu a vyhodnocení ankety najdete zde.

 • Malujeme budoucnost Prahy 12"Malujeme budoucnost Prahy 12" aneb co nám chybí na Praze 12 (8.7.2011)
  Městská část Praha 12 uspořádala výtvarnou soutěž pro žáky základních škol "Malujeme budoucnost Prahy 12" aneb co nám chybí na Praze 12. Soutěž vznikla proto, aby bylo možné změny naší městské části navrhnout i za přispění nápadů a zapojení nejmladší generace.

 • Zahájení jarních zahradnických prací (11.4.2011)
  V době od 11. dubna 2011 je prováděna v okolí obchodního centra Labe v Modřanech a v parku při ulici U Vlečky v Komořanech povýsadbová péče zeleně a ošetření trávníku...
 • Informace o průběhu prací na reklamaci stavby (8.3.2011)
  u obchodního centra Labe z projektu „Revitalizace veřejných ploch U Vlečky a Labe"
 • Informace o zahájení prací na reklamaci stavby u obchodního centra Labe (15.11.2010)
  Na podzim byla dokončena druhá etapa z projektu „Revitalizace veřejných ploch U Vlečky a Labe“ a proběhlo slavnostní otevření prostranství projektu části „Labe“.
 • Okolí Písnické ožilo - přestřižení páskyOkolí Písnické ožilo (16.10.2010)
  Slavnostní happening završil 6. října první etapu projektu „Revitalizace veřejného prostranství Písnická“. V blízkosti základní školy, na místě, kde ještě nedávno stála poničená socha, se konalo setkání všech, kteří se na projektu podíleli. Vedle zástupců radnice, hlavního města a Nadace Partnerství přišli i místní občané a především žáci školy a studenti gymnázia. Ti se do utváření budoucí podoby území zapojili nejen svými nápady a návrhy, ale také vysazením vzrostlého stromu před budovou školy.

 • Otevření druhé části projektu Revitalizace veřejných ploch U Vlečky a Labe (30.9.2010)
  Ve středu 22. září 2010 bylo veřejnosti oficiálně předáno revitalizované prostranství u obchodního centra Labe v Modřanech.
 • Strom školy (7.9.2010)
  Hustý déšť, který 2. září zkrápěl Modřany, se líbil snad jen tomu stromu vysazovanému před Základní školou Písnická. Klub přátel ZŠ Písnická na úpravu prostranství před školou získal grant hlavního města ve výši 150 tisíc korun.
 • Slavnost sázení stromu (30.4.2010)
 • Z peněz EU (25.10.2007)
  Obyvatelé ulic Skalnatá a Na Výšině se letos konečně dočkali splaškové kanalizace, nových chodníků a povrchů komunikací. V říjnu tím byl završen projekt s dosud nejvyšší dotací, jakou se městské části Praha 12 podařilo získat ze Strukturálních fondů EU...
 • Praha dohání zpoždění v čerpání z fondů EU (9.8.2007)
  Praze se díky zvýšenému zájmu žadatelů o dotace podaří vyčerpat všechny finanční prostředky přidělené ze strukturálních fondů. Úspěšnost Jednotného programového dokumentu pro Prahu Cíl 2 (JPD 2) dokazuje i již dokončený projekt Veřejný oddechový a sportovní areál - VOSA v Praze 12.
 

Zobrazeno je 25 z celkem 51 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  -1- 2 3  další stránka >
 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > EU-PROJEKTY > Aktuality z projektů

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Zobrazit vyhledávací formulář »


Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.