Volba jazyka


Orientační nabídka


Praha 12 - Oficiální web mětské části 


Vyhledávání

 

 rozšířené vyhledávání | ? (Nápověda k vyhledávání) 

Cesta: Titulní stránka > SLUŽBY PRO OBČANY > Volný čas > Sport

 

Aktuality z městské části

 
 

Zobrazeno je 25 z celkem 1049 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  1 -2- 3 4 5 6 ... 42  další stránka >
 
 • Umělecká akademie třetího věku - nad její přípravou se sešla místostarostka Zlatuše Rybářová s ředitelem ZUŠ VoborskéhoUmělecká akademie třetího věku aneb… (3.4.2014)
  … na seniory rozhodně nezapomínáme! Kulturnost národa, kdysi řekl kdosi velmi moudrý, se pozná podle toho, jak se dokáže postarat o své předky, o své seniory. V Praze 12, s přihlédnutím k návštěvnosti různých akcí, žijí aktivní lidé, a to i ti, kterým už nějaký ten křížek jistě je. Rádi se baví, žijí kulturně a stáří odkládají na neurčito.

 • Hosty výroční členské schůze místních chovatelů byli také Petr Prchal, Hana Jandová a Jiří FremrChovatelé hodnotili i plánovali (1.4.2014)
  Základní organizace Českého svazu chovatelů Modřany, kterou vede Vítězslav Svoboda st., měli poslední březnovou sobotu výroční členskou schůzi. Za vedení radnice je přišli pozdravit a povzbudit do další práce starosta Petr Prchal a jeho dva zástupci Hana Jandová a Jiří Fremr.

 • Ukliďme světPřijďte pomoci přírodě (2.4.2014)
  Zveme všechny cyklisty, sportovce a občany, kterým není lhostejné, jak vypadá příroda na 9. ročník úklidu okolí cyklistické stezky a modřanského břehu Vltavy. Akce se koná v sobotu 5. dubna, sraz účastníků pod Modřanským jezem, při ulici K Jezu nebo na oddechové louce, při ulici U Soutoku a U Skladu v Komořanech.

 • Zleva: ředitelka Muzea hl. m. Prahy Zuzana Strnadová, starosta Prahy 12 Petr Prchal a radní Petr HánaModřanský poklad předán (31.3.2014)
  V pondělí 31. března kolem poledne proběhlo předání nedávno nalezeného pokladu na území Prahy 12. Poklad složený z 351 zlaté mince, 417 stříbrných mincí a několika stříbrných šperků byl za dohledu Městské policie vyzvednut starostou Petrem Prchalem a tajemníkem Martinem Rothem z banky, kde byl po celou dobu bezpečně uložen. Nejstarší mince pochází z roku 1771 a nejmladší z roku 1937.

 • Petr HánaPraha 12 získala dotaci 10 miliónů (31.3.2014)
  Zastupitelstvo hl. m. Prahy dne 27. 3. 2014 schválilo pro městskou část Praha 12 dotaci ve výši 10 miliónů korun, určenou pro rozšíření mateřské školky v ulici Smolkova o dvě třídy.

 • Náhradní provoz MŠ v měsíci červenci a srpnu [PDF, 43 kB] (31.3.2014)
  Náhradní provoz pro děti ze všech mateřských škol na území MČ Praha 12 začíná 30. 6. 2014 a končí 22. 8. 2014. Od 25. 8. 2014 budou v provozu všechny mateřské školy. Školní rok 2013/2014 pro nově přijaté děti začíná 1. 9. 2014
 • Hasiči mají zase svou historickou chloubuHasiči mají zase svou historickou chloubu (31.3.2014)
  Vloni v září, ještě v pátek třináctého, v předvečer 110. výročí založení Sboru dobrovolných hasičů Cholupice, ukradl neznámý pachatel ze zamčené garáže mosazné součástky z historické stříkačky.

 • Další případ muže, který se pokusil o sebevraždu zaznamenali strážníci z Prahy 12 (31.3.2014)
  V úterý 25. března krátce po poledni procházeli strážníci Modřanskou roklí, kde poblíž Libušského potoka spatřili ležícího muže.
 • Nominaci na cenu Mosty 2013 za Prahu 12 převzala Eva TylováPraha 12 získala nominaci na cenu MOSTY 2013 (27.3.2014)
  Praha 12 měla nakročeno na cenu Mosty 2013, kterou získávají organizace za mimořádné aktivity pro občany se zdravotním postižením. V celostátní soutěži o zmíněné ocenění jsme se probojovali mezi 5 nejlepších. Cena Mosty je udělována od roku 2003 za mimořádné aktivity přispívající významným způsobem ve prospěch občanů se zdravotním postižením. Patronkou ceny je paní Livia Klausová.

 • DeratizaceDeratizace (8.4.2014)
  Jako každý rok provádí Magistrát deratizaci celého území hlavního města. V Praze 12 budou kladeny návnady od 1. do 25. dubna v lokalitách:

 • Dopravní omezení v Čechově čtvrti (26.3.2014)
  v souvislosti s výstavbou obytného souboru Modřany prováděného společností Skanska
 • Polyfunkční dům Levského - vizualizacePolyfunkční dům Levského (27.3.2014)
  Rada městské části Praha 12 na svém jednání dne 18. 3. 2014 schválila odvolání proti územnímu rozhodnutí na stavbu „Polyfunkční dům Levského“. Jedná se o sedmipodlažní bytový dům s přibližně 90 byty a několika komerčními prostory v přízemí situovaný vedle MŠ Srdíčko na místě objektu bývalých jeslí v ulici Levského.

 • UpozorněníOznámení o vyhlášení konkursního řízení (26.3.2014)
  Vyhlášení konkursního řízení na funkci ředitele/ky příspěvkové organizace Základní škola a mateřská škola Na Beránku v Praze 12, se sídlem Pertoldova 3373/51, Praha 4 - Modřany. Přihlášky je nutné podat nejpozději do 31.3.2014

 • Starosta Petr Prchal a místostarostka Zlatuše Rybářová vítají ředitelky MŠKe Dni učitelů (25.3.2014)
  Ve čtvrtek 20. března se konala pravidelná porada ředitelek a ředitelů mateřských a základních škol zřizovaných MČ Praha 12. Při této příležitosti poděkovali starosta Mgr. Petr Prchal a zástupkyně starosty Mgr. Zlatuše Rybářová ředitelkám a ředitelům za jejich záslužnou práci a zároveň jim předali k blížícímu se Dni učitelů květinu s knihou PRAHA 12 - PROMĚNY V ČASE.

 • Modřanské otázky s Vladimírem HronemModřanské otázky s Vladimírem Hronem (25.3.2014)
  Ve čtvrtek 20. března proběhla další z již tradičních a velmi populárních seniorských besed nazvaných „Modřanské otázky“. Tentokrát jsme přivítali známého moderátora, baviče a imitátora Vladimíra Hrona, který vešel na pódium Modřanského biografu s grácií sobě vlastní hned po úvodním slovu místostarostky Zlatuše Rybářové, která besedu po celou dobu moderovala.

 • Zástupce ředitelky Modrého klíče Radovan Netušil zahajuje výstavu„Souznění“ v Galerii Modrý klíč (25.3.2014)
  Druhá společná výstava Dušana Dvořáka a Šárky Kváčové je k vidění v Galerii Modrý klíč až do 15. dubna 2014. První se uskutečnila ve výstavních prostorech sedlčanského muzea v roce 2012.

 • MonetDům dětí a mládeže – MONET (24.3.2014)
  Monet v dubnu nabízí pestrou nabídku aktivit - velikonoční jarmark, běh Kamýckým lesem nebo již tradiční čarodějnický rej.

 • MUDr. Běleše uvedla místostarostka Zlatuše RybářováO rakovině s MUDr. Pavlem Bělešem (21.3.2014)
  Ve spolupráci s městskou částí a Poliklinikou Modřany uspořádalo Kulturní centrum „12“ další přednášku se zdravotní tematikou. Do KC „12“ 19. března zavítal MUDr. Pavel Běleš a asi tak padesát seniorů, kteří měli vstup zdarma. Akce se zúčastnila i místostarostka Zlatuše Rybářová.

 • Ředitelka ZŠ prof. Švejcara Zdeňka Šklíbová (vlevo) zahajuje preventivní akci Veselé zoubky. Vpravo místostarostka Zlatuše RybářováVeselé zoubky i v ZŠ prof. Švejcara (20.3.2014)
  Do projektu společnosti dm drogerie markt s.r.o. se zapojila i ZŠ prof. Švejcara. Již druhý ročník preventivního programu Veselé zoubky se setkává s velkým ohlasem. Jak sám název napovídá, jeho tématem je správná péče o zuby a prevence vzniku zubního kazu. Tuto záslužnou činnost podpořila i místostarostka Zlatuše Rybářová, která se 19. března preventivní akce v ZŠ prof.Švejcara zúčastnila.

 • Údržba dřevinÚdržba dřevin (19.3.2014)
  Odbor životního prostředí a dopravy informuje občany městské části Praha 12, že od 20.3. do 30.4.2014 bude na plochách veřejné zeleně prováděna údržba dřevin.

 • V Praze 12 proběhla deratizace (18.3.2014)
  Magistrát hl.m. Prahy každý rok provádí deratizaci celého území Prahy. Vzhledem k tomu, že termín této deratizace je pro Prahu 12 až v srpnu letošního roku, provedla MČ Praha 12 na vlastní náklady deratizaci na Obchodním náměstí, Sofijském náměstí a v okolí MŠ Hasova, kde byl zaznamenán vyšší výskyt potkanů. Deratizace proběhla 11. března.
 • Na snímku místopředsedkyně organizace Jana Beťáková a místostarostové Zlatuše Rybářová a Jiří FremrY-Open, občanské sdružení pro všechny tolerantní občany (17.3.2014)
  Mnoho organizací se v dnešní době zabývá sdružováním a volnočasovými aktivitami dětí a nebo naopak seniorů. Y-Open se snaží o navázání přátelství mezi mladými lidmi, hledá možnosti smysluplného využívání volného času a učí je vzájemné pomoci při hledání harmonického způsobu života tak, aby bylo dosaženo tělesné, duševní a duchovní rovnováhy. Navazuje tak svou činností na mezinárodní křesťanskou organizaci YMCA.

 • Městská policieMuž brutálně napadl ženu. Případ šetří Policie ČR (13.3.2014)
  Včera 12. 3. odpoledne přijali strážníci z Obvodního ředitelství Městské policie Praha 12 oznámení, že v ulici K Lukám muž brutálně bije ženu. Na místo byla ihned vyslána autohlídka městské policie.

 • Díky mírné zimě se s dokončením stavby mohlo začít dříve a dokončení je plánováno již na duben, po zkolaudování obou nájezdů by v květnu mohli na lávku vyjet první cyklisté.Radotínský most pro cyklisty (12.3.2014)
  Pod Radotínským mostem, resp. pod silničním okruhem v Komořanech je umístěna již tři roky ocelová lávka, která by měla sloužit cyklistům. Ti, pokud chtějí přejet na druhý břeh řeky, musí jet na Závist, přes most Závodu míru a přes Zbraslav. Tato cesta je však jen částečně cyklostezkou, z větší části se jedná o klasickou komunikaci a až za Zbraslaví právě u okruhu je možné se opět připojit na značenou cyklostezku.

 • Ing. Hana Jandová v pořadu TV MetropolRozpočet živě (12.3.2014)
  Místostarostka Ing. Hana Jandová hovoří o rozpočtu městské části Praha 12 v pořadu TV Metropol – Pražský expres.

 

Zobrazeno je 25 z celkem 1049 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  1 -2- 3 4 5 6 ... 42  další stránka >
 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > MĚSTSKÁ ČÁST > Aktuality z městské části

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Zobrazit vyhledávací formulář »


Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.