Volba jazyka


Orientační nabídka


Praha 12 - Oficiální web mětské části 


Vyhledávání

 

 rozšířené vyhledávání | ? (Nápověda k vyhledávání) 

Cesta: Titulní stránka > SLUŽBY PRO OBČANY > Volný čas > Sport

 

Aktuality z městské části

 
 

Zobrazeno je 25 z celkem 1049 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  -1- 2 3 4 5 ... 42  další stránka >
 
 • Organizace školního roku 2014/2015 (18.4.2014)
  Organizace školního roku 2014/2015 v základních školách, středních školách, základních uměleckých školách a konzervatořích
 • Bezpečnostně informační akce „Auto není trezor“Auto není trezor (18.4.2014)
  V oblasti Prahy 12 byla provedena Policií ČR analýza bezpečnostní situace, která mapovala nejběžnější trestnou činnost násilné a majetkové povahy. Po porovnání s rokem 2012 je patrné, že došlo ke značnému nárůstu zejména u problematiky majetkové kriminality. Největšího počtu stále dosahují krádeže věcí z motorových vozidel. Z tohoto důvodu dnes v dopoledních hodinách proběhla bezpečnostně informační akce pod názvem „Auto není trezor“.

 • V Komořanech o novém komunitním centru (17.4.2014)
  Ve čtvrtek 17. dubna došlo k informativní schůzce místostarostů Jiřího Fremra a Zlatuše Rybářové s členkami Rodinného centra Komůrka v Komořanech.
 • Hasičská stanice v ModřanechDen otevřených dveří na nové hasičské stanici v Modřanech (17.4.2014)
  V rámci akce „Duben – měsíc bezpečnosti“ se uskuteční Den otevřených dveří hasičské stanice č. 11. Akce se bude konat v sobotu 26. dubna 2014 od 10.00 do 16.00 hodin v sídle hasičské stanice, ul. Generála Šišky 2140 v Praze 12.

 • UpozorněníŽádné politické akce v době trhů! (16.4.2014)
  Rada městské části Praha 12 na svém 153. jednání dne 15. dubna rozhodla o tom, že v době pořádání pravidelných čtvrtečních farmářských trhů na Sofijském náměstí nebude povolovat konání akcí politického charakteru. Prostor zákazu je přesně vymezen v níže zobrazeném plánku.

 • Velikonoční výzdoba v Sociálně ošetřovatelském centru v Zárubově uliciAni o Velikonocích nezapomínáme na seniory (16.4.2014)
  Blížící se svátky jara seniorům v Sociálně ošetřovatelském centru v Zárubově ulici připomíná nejen půvabná velikonoční výzdoba, ale i koncert žáků Soukromé základní umělecké školy Music Art, v.o.s. Uskutečnil se v úterý 15. dubna v dopoledních hodinách.

 • 16. týden (14.4.-18.4.2014) (14.4.2014)
 • Krádeže na seniorech (11.4.2014)
  Detektivové čtvrtého policejního obvodu zadrželi tři muže, kteří jsou podezřelí z 35 krádeží na seniorech se škodou téměř 900 tisíc korun.
 • Pozvánka - Naučná stezka a jabloňový sad starých odrůdNaučná stezka a jabloňový sad starých odrůd (10.4.2014)
  Odbor životního prostředí a dopravy Vás zve na otevření nové naučné stezky v sadu starých jabloňových odrůd na Násirově náměstí, mezi ulicemi Pertoldova a Platónova. Na místě proběhne slavnostní otevření stezky ve čtvrtek 24.4.2014 od 14 hodin.

 • Karla HoffmannováPatnáct úspěšných let (9.4.2014)
  Ateliér kresby a malby v ulici Na Cikorce slaví v letošním školním roce 15. výročí od svého založení. Jeho hlavním zaměřením jsou přípravy na střední umělecké školy a vybrané vysoké školy, popřípadě na VOŠ.

 • Hudba v době předvelikonočníHudba v době předvelikonoční (9.4.2014)
  Městská část Praha 12 a Farní charita Praha 4 – Modřany uspořádaly koncert s názvem „ Hudba v době předvelikonoční“. Charitativní akce pod záštitou místostarostky Hany Jandové se konala v úterý 8. dubna v koncertním sále ZUŠ Adolfa Voborského za velkého zájmu diváků.

 • Místostarostům moc chutnaloJarní jarmark (8.4.2014)
  I v areálu základní školy Na Beránku se rozhodli přivítat jaro pravidelným Jarním jarmarkem pořádaným třídami Montessori. V sobotu 5. dubna od jedenácti hodin bylo možno prohlédnout, ochutnat a nakoupit výrobky žáků. Tuto událost si nenechali ujít ani místostarostové Jiří Fremr a Zlatuše Rybářová. Místo, kde se akce konala je přímo za budovou školy a společnost Montessori ho revitalizuje.

 • Uklidili jsem světUklidili jsme svět (8.4.2014)
  V sobotu 5. dubna proběhl tradiční dobrovolnický úklid břehů Vltavy na území Prahy 12; letos již po deváté. Akci tradičně připravuje městská část Praha 12 ve spolupráci s Povodím Vltavy a.s. a připojuje se tím k mezinárodní kampani Ukliďme svět, kterou koordinuje a materiálně též podporuje Český svaz ochránců přírody. Na úklidu se aktivně podíleli i místostarostové Hana Jandová, Zlatuše Rybářová a Jiří Fremr.

 • Uzavírka (8.4.2014)
  Z důvodu realizace přípojky dešťové a splaškové kanalizace v ulici Vzpoury (v úseku při objektu na pozemku parc. č. 3605) bude přechodně upraven provoz na pozemních komunikacích Vzpoury a Churnajevova. Uzavírka potrvá od 7. 4. do 6. 6. 2014.
 • Ilustrační fotoOslava 50. výročí systému školního stravování a 60. výročí školních jídelen (8.4.2014)
  MŠMT ve spolupráci s ČŠI a metodičkami školního stravování organizuje oslavu 50. výročí systému školního stravování v České republice.

 • Městská policieStrážníci zadrželi řidiče pod vlivem alkoholu (7.4.2014)
  V sobotu večer 5. 4. 2014 si autohlídka strážníků z Prahy 12 v ulici Lhotecká všimla osobního vozidla, které mělo defekt na pravé zadní pneumatice a nemělo rozsvícená potkávací světla. Chtěla na tuto skutečnost řidiče upozornit, proto jej zastavila.

 • 15. týden (7.4.-11.4.2014) (7.4.2014)
 • Dub na TočnéStrom roku 2014 (7.4.2014)
  Ten, kdo má zájem o stromy a chce pro ně něco udělat, nabízí se mu i letos možnost hlasovat v soutěži pro strom roku. Loňským zástupcem Prahy 12 se stal dub v Točné, který vybrala odborná porota v celopražském kole, a který postoupil mezi dvanáctku stromů z celé republiky, kde obsadil sedmé místo.

 • Místostarostka Zlatuše Rybářová v MŠ TyršovkaNoc v MŠ Tyršovka (7.4.2014)
  Mateřská škola Tyršovka uspořádala ze čtvrtka 3. 4. na pátek 4. 4. pro své předškoláky noční spaní ve školních třídách.

 • Místostarostka Hana Jandová s Davidem Burdou při předáváníTelefon a tablet pro cholupické hasiče (4.4.2014)
  Velitel jednotky dobrovolných hasičů z Cholupic David Burda ve středu 2. dubna převzal z rukou místostarostky Hany Jandové mobilní telefon a tablet. Tyto nezbytné pomůcky přispějí ke zkvalitnění práce hasičů a zároveň zjednoduší jejich dostupnost. Stejně tak napomohou při práci s programem pro zadávání dat a využijí se i k výukové činnosti. Velitel dosud používal vlastní přístroje, placené z vlastní kapsy.

 • školeníMěstská část Praha 12 získala letos opět dotaci od ministerstva vnitra (4.4.2014)
  V rámci projektu „Integrace cizinců ze zemí mimo EU se specifickým zaměřením na integraci dětí a mládeže v MČ Praha 12 v roce 2014“ právě probíhá další vzdělávání pedagogů.

 • Na letišti Točná se buduje nové dětské hřištěNa letišti Točná se buduje nové dětské hřiště (3.4.2014)
  Revitalizace letiště Točná se blíží ke konci. Jednou z posledních staveb je dětské hřiště, které zde vzniká na pozemcích 900/4,10,12. S celkovou rozlohou kolem 12 tisíc m2 se stane jedním z největších dětských hřišť na Praze 12.

 • Připomenutí jara v podobě kytičky všem ředitelkám, učitelkám i paní místostarostce udělalo velkou radost.Školka na návštěvě ve škole (1.4.2014)
  Každým rokem se chodí děti, které půjdou následující školní rok do první třídy, podívat do základní školy, aby zjistily, jak to tam vlastně chodí a jaké jsou tam paní učitelky. Tentokrát Mateřská školka Větrníček zašla ke své „sousedce“ ZŠ Zárubova a pozvala i paní místostarostku Zlatuši Rybářovou, aby viděla, co už předškoláčci umějí, přesto, že první školní den je teprve čeká.

 • Starosta Mgr. Petr Prchal s ředitelem regionu České pošty ing. Jindřichem Outlým při jednání nad stížnostmi občanůDlouhá čekací doba na poště? (1.4.2014)
  Starosta Mgr. Petr Prchal se sešel se zástupcem České pošty – region Praha Ing. Jindřichem Outlým. „Lidé mi často píší, že na pobočce v Modřanech jsou dlouhé čekací doby na vyřízení, sám to znám ze své zkušenosti, a tak bych rád napomohl, i když to není přímo v naší kompetenci,“ uvedl Petr Prchal.

 • Na cyklolávce se společně se zástupkyněmi Městské policie, zástupci investora a stavebníky sešli radní Jandová, Prchal a FremrNa lávce se krade (1.4.2014)
  Pokračování cyklolávky pod mostem přetínajícím Vltavu v Komořanech ještě není úplně dokončeno a už nastaly první komplikace. Ukázalo se totiž, že jednotlivé kovové díly jsou velkým lákadlem pro zloděje.

 

Zobrazeno je 25 z celkem 1049 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  -1- 2 3 4 5 ... 42  další stránka >
 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > MĚSTSKÁ ČÁST > Aktuality z městské části

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Zobrazit vyhledávací formulář »


Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.